brandveiligheidsopslagkast type getest volgens EN 14470-1 model Q30.195.116.FU.WDAS
rompkleur antracietgrijs, met draaideuren in Lichtgrijs (RAL 7035), Interieur met 3 x legbord, 1 x bodemopvangbak (plaatstaal met epoxy coating)
Certificatie
- 30 minuten brandwerend
- type getest volgens EN 14470-1
- DIN EN 16121/16122-conform
- CE-conform
- FM 6050-approved
- gecertificeerd volgens UL/ULC 1275
Functie / constructie
- Robuust en duurzaam: stabiele buitenbehuizing van met melaminehars gecoate, vuurvaste speciale platen, 3-voudige deurophanging, volledig sluitmechaniek en veiligheidselementen ter bescherming tegen corrosie buiten de opslagruimte gemonteerd, hoogwaardig en krasbestendig deurfront met structuuroppervlak met epoxy coating
- Betrouwbaar en veilig (model .WDAS): de deuren klikken vast in de gemonteerde deurvastzetinrichting voor het veilig plaatsen en uitnemen van emballage
- Geen toegang voor onbevoegden: deuren afsluitbaar met een profielcilinder (geschikt voor centraal deursluitsysteem)
- Eenvoudig transport: geïntegreerde transportsokkel, plint met ingebouwde stelvoeten optioneel verkrijgbaar
- Be- en ontluchting: geïntegreerd beluchtings- en ventilatiesysteem voor aansluiting (NW 75) op een mechanische afzuiginstallatie
- Dubbel gecertificeerd: brandveiligheidsopslagkast getest en goedgekeurd volgens de normen EN 14470-1 en FM 6050
Bestelnr.
37579-061-34639
OPMERKING:
Neem bij de configuratie van een veiligheidskast de geldende nationale regels en voorschriften voor de opslag van gevaarlijke stoffen in acht. Als u het niet zeker weet, helpen de experts van asecos u graag verder.
PRIJSINFORMATIE:
Alle prijzen zijn nettoprijzen en onderworpen aan BTW.
¹ af fabriek: De artikelprijs is exclusief leverings- en verzendkosten.
² Franco huis: De artikelprijs is inclusief gratis levering tot achter de eerste gesloten deur.
Indien materiaal en hulpstoffen, vracht-, tol-, douane- en energiekosten, lonen enz. tijdens de levertijd onvoorzienbaar stijgen, behouden wij ons het recht voor de prijs dienovereenkomstig te verhogen of te herberekenen.
Bij afzonderlijke of extra bestellingen van accessoires en kastinterieurs (bv. legborden, geperforeerde metalen plaat, enz.) is de aankoopprijs af fabriek plus verpakking, vrachtkosten en BTW (rekening houdend met de grootte en het gewicht zullen wij de beste verzendmethode voor u kiezen).
Neem bij de configuratie van een veiligheidskast de geldende nationale regels en voorschriften voor de opslag van gevaarlijke stoffen in acht. Als u het niet zeker weet, helpen de experts van asecos u graag verder.
PRIJSINFORMATIE:
Alle prijzen zijn nettoprijzen en onderworpen aan BTW.
¹ af fabriek: De artikelprijs is exclusief leverings- en verzendkosten.
² Franco huis: De artikelprijs is inclusief gratis levering tot achter de eerste gesloten deur.
Indien materiaal en hulpstoffen, vracht-, tol-, douane- en energiekosten, lonen enz. tijdens de levertijd onvoorzienbaar stijgen, behouden wij ons het recht voor de prijs dienovereenkomstig te verhogen of te herberekenen.
Bij afzonderlijke of extra bestellingen van accessoires en kastinterieurs (bv. legborden, geperforeerde metalen plaat, enz.) is de aankoopprijs af fabriek plus verpakking, vrachtkosten en BTW (rekening houdend met de grootte en het gewicht zullen wij de beste verzendmethode voor u kiezen).
| Uitwendige afmetingen B x D x H | 1164 x 620 x 1947 mm |
| Inwendige afmetingen B x D x H | 1050 x 519 x 1626 mm |
| Totale diepte met geopende deuren | 1.153,00 mm |
| Inrijbreedte transportsokkel | 1.012 mm |
| Inrijhoogte transportsokkel | 90 mm |
| Nettogewicht | 259,20 kg |
| Brandwerendheid | 30 minuten |
| FM 6050-approved | Ja |
| CE-conform | Ja (1) |
| GS getest | Nee (0) |
| Volgens norm | EN 14470-1 |
| Volgens norm | EN 16121/16122 |
| PIM_QUL1275 | Ja |
| Automatische deursluitsysteem | Nee (0) |
| Deurvasthoudvoorziening | Ja (1) |
| Deuropeningshoek | 90 ° |
| luchtafvoeraansluiting | 75 ND |
| Drukverschil bij 10-voundige luchtverversing EK5/AK4 | 10 Pa |
| min. hoeveelheid afvoerlucht 10-voudig | 9 m³/h |
| aantal opslagniveaus | 3 stuk(s) |
| Max. belasting opvanglegbord | 75,00 kg |
| Opvangcapaciteit bodemopvangbak | 33,00 liter |
| ecl@ss 14.0 | 40-06-01-09 |
| PIM_UNSPSC | 24112402 |
| Douanenummer | 94032080 |
| GTIN | 4054923226302 |