Opslagkast met geïntegreerd recirculatieafzuigsysteem type getest volgens EN 14470-1 model FX90.229.060.WDAC
rompkleur antracietgrijs (RAL 7016), met draaideur in signaalgeel (RAL 1004), Interieur met 4 x legbord, 1 x bodemopvangbak (plaatstaal met epoxy coating)
Certificatie
- 90 minuten brandwerend
- type getest volgens EN 14470-1
- DIN EN 16121/16122-conform
- GS getest
- CE-conform
Functie / constructie
- Robuust en duurzaam: stabiele, hoogwaardige en krasbestendige buitenbehuizing met structuuroppervlak met epoxy coating, 3-voudige deurophanging, volledig sluitmechaniek en veiligheidselementen ter bescherming tegen corrosie buiten de opslagruimte gemonteerd
- Betrouwbaar en veilig: de deuren klikken vast in de standaard gemonteerde deurvastzetinrichting voor het veilig plaatsen en uitnemen van emballage
- Altijd gesloten: automatisch deursluitsysteem (TSA) sluit na ca. 60 seconden de openstaande deur, voorafgegaan door een optisch en akoestisch signaal.
- Geen toegang voor onbevoegden: deur is voorzien van een cilinderslot (te integreren in een centraal deursluitsysteem) met indicatie van de vergrendeling (rood/groen)
- Gemakkelijk te transporteren: geïntegreerde transportsokkel, optioneel met een afneembare afdekplint
- Gemakkelijk te plaatsen: stelvoeten voor het compenseren van kleinere oneffenheden in de vloer (tot 10 mm)
Recirculatiefiltermodule
- Ideaal voor plaatsing in werkruimtes – fluisterstil met slechts ca. 39 dB(A)
- Met meertraps breedbandfilter
- Elektronica voor luchtafvoer- en filterbewaking, inclusief aansluitkabel en stekker
- Optisch en akoestisch alarm inclusief potentiaalvrij alarmcontact
- Display met innovatief touchscreen
- ATEX-conform: C` II 3/-G Ex ic nA IIB T4 Gc
Bestelnr.
32915-040-33604
OPMERKING:
Neem bij de configuratie van een veiligheidskast de geldende nationale regels en voorschriften voor de opslag van gevaarlijke stoffen in acht. Als u het niet zeker weet, helpen de experts van asecos u graag verder.
PRIJSINFORMATIE:
Alle prijzen zijn nettoprijzen en onderworpen aan BTW.
¹ af fabriek: De artikelprijs is exclusief leverings- en verzendkosten.
² Franco huis: De artikelprijs is inclusief gratis levering tot achter de eerste gesloten deur.
Indien materiaal en hulpstoffen, vracht-, tol-, douane- en energiekosten, lonen enz. tijdens de levertijd onvoorzienbaar stijgen, behouden wij ons het recht voor de prijs dienovereenkomstig te verhogen of te herberekenen.
Bij afzonderlijke of extra bestellingen van accessoires en kastinterieurs (bv. legborden, geperforeerde metalen plaat, enz.) is de aankoopprijs af fabriek plus verpakking, vrachtkosten en BTW (rekening houdend met de grootte en het gewicht zullen wij de beste verzendmethode voor u kiezen).
Neem bij de configuratie van een veiligheidskast de geldende nationale regels en voorschriften voor de opslag van gevaarlijke stoffen in acht. Als u het niet zeker weet, helpen de experts van asecos u graag verder.
PRIJSINFORMATIE:
Alle prijzen zijn nettoprijzen en onderworpen aan BTW.
¹ af fabriek: De artikelprijs is exclusief leverings- en verzendkosten.
² Franco huis: De artikelprijs is inclusief gratis levering tot achter de eerste gesloten deur.
Indien materiaal en hulpstoffen, vracht-, tol-, douane- en energiekosten, lonen enz. tijdens de levertijd onvoorzienbaar stijgen, behouden wij ons het recht voor de prijs dienovereenkomstig te verhogen of te herberekenen.
Bij afzonderlijke of extra bestellingen van accessoires en kastinterieurs (bv. legborden, geperforeerde metalen plaat, enz.) is de aankoopprijs af fabriek plus verpakking, vrachtkosten en BTW (rekening houdend met de grootte en het gewicht zullen wij de beste verzendmethode voor u kiezen).
... dat onze experts u te allen tijde met raad en daad terzijde staan?
Neem vandaag nog contact met ons op. Of u nu belt naar +31 172 506476, een e-mail stuurt naar info@asecos.nl of gebruikmaakt van de livechat – wij staan voor u klaar.
Neem vandaag nog contact met ons op. Of u nu belt naar +31 172 506476, een e-mail stuurt naar info@asecos.nl of gebruikmaakt van de livechat – wij staan voor u klaar.
| Uitwendige afmetingen B x D x H | 599 x 615 x 2294 mm |
| Inwendige afmetingen B x D x H | 450 x 522 x 1647 mm |
| Totale diepte met geopende deuren | 1.128,00 mm |
| Inrijbreedte transportsokkel | 526 mm |
| Inrijhoogte transportsokkel | 90 mm |
| Nettogewicht | 337,50 kg |
| Brandwerendheid | 90 minuten |
| CE-conform | Ja (1) |
| GS getest | Ja (1) |
| Volgens norm | EN 14470-1 |
| Volgens norm | EN 16121/16122 |
| Automatische deursluitsysteem | Ja (1) |
| Deurvasthoudvoorziening | Ja (1) |
| Deuropeningshoek | 89,5 ° |
| stroomverbruik tijdens bedrijf | 120 W |
| Stroomverbruik in stand-by modus | 50 W |
| maximaal stroomverbruik | 0,5 A |
| Nominale spanning | 230 V |
| Frequentie | 50 Hz |
| aantal opslagniveaus | 4 stuk(s) |
| Max. belasting opvanglegbord | 75,00 kg |
| Opvangcapaciteit bodemopvangbak | 22,00 liter |
| ecl@ss 14.0 | 40-06-01-09 |
| PIM_UNSPSC | 24112402 |
| Douanenummer | 94032080 |
| GTIN | 4054923148499 |