brandveiligheidsopslagkast type getest volgens EN 14470-1 model Q90.195.120.FU.WDAS
rompkleur antracietgrijs (RAL 7016), met draaideuren in Lichtgrijs (RAL 7035), Interieur met 4 x legbord, 1 x inzetrooster, 1 x bodemopvangbak (plaatstaal met epoxy coating)
Certificatie
- 90 minuten brandwerend
- type getest volgens EN 14470-1
- DIN EN 16121/16122-conform
- GS getest
- CE-conform
- FM 6050-approved
- gecertificeerd volgens UL/ULC 1275
Functie / constructie
- Robuust en duurzaam: stabiele, hoogwaardige en krasbestendige buitenbehuizing met structuuroppervlak met epoxy coating, 3-voudige deurophanging, volledig sluitmechaniek en veiligheidselementen ter bescherming tegen corrosie buiten de opslagruimte gemonteerd
- Betrouwbaar en veilig (model .WDAS): de deuren klikken vast in de gemonteerde deurvastzetinrichting voor het veilig plaatsen en uitnemen van emballage
- Geen toegang voor onbevoegden: deuren zijn voorzien van een cilinderslot (te integreren in een centraal deursluitsysteem) met indicatie van de vergrendeling (rood/groen)
- Gemakkelijk te transporteren: geïntegreerde transportsokkel, optioneel met een afneembare afdekplint
- Gemakkelijk te plaatsen: stelvoeten voor het compenseren van kleinere oneffenheden in de vloer (tot 10 mm)
- Be- en ontluchting: geïntegreerd beluchtings- en ventilatiesysteem voor aansluiting (NW 75) op een mechanische afzuiginstallatie
- Dubbel gecertificeerd: brandveiligheidsopslagkast getest en goedgekeurd volgens de normen EN 14470-1 en FM 6050
Bestelnr.
37584-041-34638
OPMERKING:
Neem bij de configuratie van een veiligheidskast de geldende nationale regels en voorschriften voor de opslag van gevaarlijke stoffen in acht. Als u het niet zeker weet, helpen de experts van asecos u graag verder.
PRIJSINFORMATIE:
Alle prijzen zijn nettoprijzen en onderworpen aan BTW.
Alle prijzen zijn alleen geldig voor het Britse vasteland, exclusief eilanden (prijs op aanvraag).
Voor alle prijzen geldt een toeslag voor afgelegen gebieden.
¹ af fabriek: De artikelprijs is exclusief leverings- en verzendkosten.
² Franco huis: De artikelprijs is inclusief gratis levering tot achter de eerste gesloten deur.
³ Professioneel inhuizen: De artikelprijs omvat een gratis levering op de plaats van gebruik en dus een installatie op de gewenste plaats van gebruik in het gebouw.
AFGELEGEN GEBIEDEN:
Schotland: AB, DD, FK, HS, IV, KW, KY, PA, PH en ZE (prijs op aanvraag)
Engeland: EX, PL, TQ, TR
Wales: alle postcodes behalve CF, LL11-LL14, NP en SA1-SA15
Indien materiaal en hulpstoffen, vracht-, tol-, douane- en energiekosten, lonen enz. tijdens de levertijd onvoorzienbaar stijgen, behouden wij ons het recht voor de prijs dienovereenkomstig te verhogen of te herberekenen.
Bij afzonderlijke of extra bestellingen van accessoires en kastinterieurs (bv. legborden, geperforeerde metalen plaat, enz.) is de aankoopprijs af fabriek plus verpakking, vrachtkosten en BTW (rekening houdend met de grootte en het gewicht zullen wij de beste verzendmethode voor u kiezen).
Neem bij de configuratie van een veiligheidskast de geldende nationale regels en voorschriften voor de opslag van gevaarlijke stoffen in acht. Als u het niet zeker weet, helpen de experts van asecos u graag verder.
PRIJSINFORMATIE:
Alle prijzen zijn nettoprijzen en onderworpen aan BTW.
Alle prijzen zijn alleen geldig voor het Britse vasteland, exclusief eilanden (prijs op aanvraag).
Voor alle prijzen geldt een toeslag voor afgelegen gebieden.
¹ af fabriek: De artikelprijs is exclusief leverings- en verzendkosten.
² Franco huis: De artikelprijs is inclusief gratis levering tot achter de eerste gesloten deur.
³ Professioneel inhuizen: De artikelprijs omvat een gratis levering op de plaats van gebruik en dus een installatie op de gewenste plaats van gebruik in het gebouw.
AFGELEGEN GEBIEDEN:
Schotland: AB, DD, FK, HS, IV, KW, KY, PA, PH en ZE (prijs op aanvraag)
Engeland: EX, PL, TQ, TR
Wales: alle postcodes behalve CF, LL11-LL14, NP en SA1-SA15
Indien materiaal en hulpstoffen, vracht-, tol-, douane- en energiekosten, lonen enz. tijdens de levertijd onvoorzienbaar stijgen, behouden wij ons het recht voor de prijs dienovereenkomstig te verhogen of te herberekenen.
Bij afzonderlijke of extra bestellingen van accessoires en kastinterieurs (bv. legborden, geperforeerde metalen plaat, enz.) is de aankoopprijs af fabriek plus verpakking, vrachtkosten en BTW (rekening houdend met de grootte en het gewicht zullen wij de beste verzendmethode voor u kiezen).
| Uitwendige afmetingen B x D x H | 1193 x 615 x 1953 mm |
| Inwendige afmetingen B x D x H | 1050 x 522 x 1647 mm |
| Totale diepte met geopende deuren | 1.165,00 mm |
| Inrijbreedte transportsokkel | 1.120 mm |
| Inrijhoogte transportsokkel | 90 mm |
| Nettogewicht | 467,80 kg |
| Brandwerendheid | 90 minuten |
| FM 6050-approved | Ja |
| CE-conform | Ja (1) |
| GS getest | Ja (1) |
| Volgens norm | EN 14470-1 |
| Volgens norm | EN 16121/16122 |
| PIM_QUL1275 | Ja |
| Automatische deursluitsysteem | Nee (0) |
| Deurvasthoudvoorziening | Ja (1) |
| Deuropeningshoek | 89,5 ° |
| luchtafvoeraansluiting | 75 ND |
| Drukverschil bij 10-voundige luchtverversing EK5/AK4 | 5 Pa |
| min. hoeveelheid afvoerlucht 10-voudig | 9 m³/h |
| aantal opslagniveaus | 5 stuk(s) |
| Max. belasting opvanglegbord | 75,00 kg |
| Draagkracht inzetrooster | 75,00 kg |
| Opvangcapaciteit bodemopvangbak | 33,00 liter |
| Totale opslagcapaciteit 1 liter glazen laboratoriumflessen | 210 stuk(s) |
| Totale opslagcapaciteit 1 L PE laboratoriumflessen | 210 stuk(s) |
| Totale opslagcapaciteit 2,5 liter glazen laboratoriumflessen | 76 stuk(s) |
| ecl@ss 14.0 | 40-06-01-09 |
| PIM_UNSPSC | 24112402 |
| Douanenummer | 94032080 |
| GTIN | 4054923227996 |