Stellingopvangbak van polyethyleen
- Van polyethyleen, blauw
- Met PE rooster
- Afmetingen (mm): 2680 x 1300 x 215
Bestelnr.
31411
OPMERKING:
Neem bij de configuratie van een veiligheidskast de geldende nationale regels en voorschriften voor de opslag van gevaarlijke stoffen in acht. Als u het niet zeker weet, helpen de experts van asecos u graag verder.
PRIJSINFORMATIE:
Alle prijzen zijn nettoprijzen en onderworpen aan BTW.
¹ af fabriek: De artikelprijs is exclusief leverings- en verzendkosten.
Indien materiaal en hulpstoffen, vracht-, tol-, douane- en energiekosten, lonen enz. tijdens de levertijd onvoorzienbaar stijgen, behouden wij ons het recht voor de prijs dienovereenkomstig te verhogen of te herberekenen.
Neem bij de configuratie van een veiligheidskast de geldende nationale regels en voorschriften voor de opslag van gevaarlijke stoffen in acht. Als u het niet zeker weet, helpen de experts van asecos u graag verder.
PRIJSINFORMATIE:
Alle prijzen zijn nettoprijzen en onderworpen aan BTW.
¹ af fabriek: De artikelprijs is exclusief leverings- en verzendkosten.
Indien materiaal en hulpstoffen, vracht-, tol-, douane- en energiekosten, lonen enz. tijdens de levertijd onvoorzienbaar stijgen, behouden wij ons het recht voor de prijs dienovereenkomstig te verhogen of te herberekenen.
... dat onze experts u te allen tijde met raad en daad terzijde staan?
Neem vandaag nog contact met ons op. Of u nu belt naar +31 172 506476, een e-mail stuurt naar info@asecos.nl of gebruikmaakt van de livechat – wij staan voor u klaar.
Neem vandaag nog contact met ons op. Of u nu belt naar +31 172 506476, een e-mail stuurt naar info@asecos.nl of gebruikmaakt van de livechat – wij staan voor u klaar.
| Uitwendige afmetingen B x D x H | 2680 x 1300 x 215 mm |
| Gewicht | 60 kg |
| Materiaal | polyethyleen |
| Opvangcapaciteit | 225 liter |
| Draagkracht (kg) | 800 kg |
| Verrijdbaar | nee |
| Rooster | PE |
| Variant sokkel | om in te hangen |
| ecl@ss 11.0 | 40-06-02-07 |
| Douanenummer | 73269040 |
| GTIN | 4250101149634 |