brandveiligheidsonderbouwkast type getest volgens EN 14470-1 model UB90.060.140.050.UL.2S
(Wielen met plint optioneel leverbaar)
Lichtgrijs (RAL 7035), Interieur met 1 x schuiflade met opvangbak, 1 x schuiflade met opvangbak (plaatstaal met epoxy coating)
Certificatie
- 90 minuten brandwerend
- type getest volgens EN 14470-1
- DIN EN 16121/16122-conform
- GS getest
- CE-conform
- gecertificeerd volgens UL/ULC 1275
Functie / constructie
- Robuust en duurzaam: Buitenbehuizing van fijn plaatstaal met epoxy coating
- Veilig: schuifladen zijn standaard voorzien van een aardingskabel met klem, de opvangbak is geheel vloeistofdicht gelast
- Geen toegang voor onbevoegden: schuifladen zijn voorzien van een cilinderslot, met indicatie van de vergrendeling (rood/groen)
- Mobiel optioneel verkrijgbare wielen met plint, gemakkelijk verschuiven van de kast
- Be- en ontluchting: geïntegreerd beluchtings- en ventilatiesysteem voor aansluiting (NW 50) op een technische luchtafvoer
Bestelnr.
37058-001-35358
Pakketten of stukgoederen worden meestal binnen een week na de afleverdatum afgeleverd. In het geval van verzending via een speciale expediteur (voor veiligheidskasten en werkplekken voor gevaarlijke stoffen) wordt de levering regelmatig uitgevoerd nadat alle benodigde leveringsinformatie (bijv. checklists) is verstrekt, gemiddeld binnen 10 Werkdagen na de leveringsdatum. U kunt de exacte levertijd (bevoorradingstijd + levertijd) vinden in de gedetailleerde orderbevestiging of vraag uw asecos contactpersoon om een richtlijn.

OMVANG VAN DE DIENSTVERLENING FRANCO HUIS (LFH):
- Levering inclusief verpakkingsmateriaal tot achter de eerste afgesloten deur op de begane grond
- op een eenrichtingspallet (zonder treden, trappen, enz.)

OMVANG VAN DIENSTEN LEVERING VRIJE PLAATS VAN GEBRUIK (LFV)
gaat verder dan dit:
- - Levering wordt gemeld door asecos
- - Een echte aanrader als je geen eigen getraind personeel beschikbaar hebt
Uw voordelen:
- installatie op de gewenste locatie in het gebouw (installatie moet vooraf worden verduidelijkt
op basis van een transportvragenlijst die door de klant moet worden ingevuld) - de uitlijning van de kast
- het verpakkingsmateriaal meenemen
Niet inbegrepen zijn:
- - Gebruik van kraan of iets dergelijks
- - een overstaptijd van meer dan 30 minuten
... dat onze experts u te allen tijde met raad en daad terzijde staan?
Neem vandaag nog contact met ons op. Of u nu belt naar +31 172 506476, een e-mail stuurt naar info@asecos.nl of gebruikmaakt van de livechat – wij staan voor u klaar.
Neem vandaag nog contact met ons op. Of u nu belt naar +31 172 506476, een e-mail stuurt naar info@asecos.nl of gebruikmaakt van de livechat – wij staan voor u klaar.
| Uitwendige afmetingen B x D x H | 1402 x 502 x 600 mm |
| Inwendige afmetingen B x D x H | 1279 x 382 x 502 mm |
| Totale diepte met geopende deuren | 918,00 mm |
| Nettogewicht | 215,50 kg |
| Brandwerendheid | 90 minuten |
| CE-conform | Ja (1) |
| GS getest | Ja (1) |
| Volgens norm | EN 14470-1 |
| Volgens norm | EN 16121/16122 |
| PIM_QUL1275 | Ja |
| Automatische deursluitsysteem | Nee (0) |
| Deurvasthoudvoorziening | Nee (0) |
| luchtafvoeraansluiting | 50 ND |
| Drukverschil bij 10-voundige luchtverversing EK5/AK4 | 1 Pa |
| min. hoeveelheid afvoerlucht 10-voudig | 3 m³/h |
| aantal opslagniveaus | 2 stuk(s) |
| Totale opslagcapaciteit 1 liter glazen laboratoriumflessen | 33 stuk(s) |
| Totale opslagcapaciteit 1 L PE laboratoriumflessen | 33 stuk(s) |
| Totale opslagcapaciteit 2,5 liter glazen laboratoriumflessen | 12 stuk(s) |
| ecl@ss 14.0 | 40-06-01-04 |
| PIM_UNSPSC | 24112402 |
| Douanenummer | 94032080 |
| GTIN | 4054923223431 |