Module veiligheidsassistentiesysteem
Safety Assistance System SAS
voor permanente bewaking van veilige en energie-efficiënte opslag van gevaarlijke stoffen
- Maximale veiligheid door permanente bewaking van de technische ventilatie (explosiebeveiliging en bescherming van de gezondheid van de werknemers)
- Hoge energie-efficiëntie dankzij beheersing van de luchtafvoervraag volgens technische noodzaak
- Voor brandveiligheidsopslagkasten conform EN 14470-1
- Kan alleen af fabriek worden geïnstalleerd
- Permanente detectie van de afvoerluchtvolumestroom door geïntegreerde verschildrukmeting met elektronische evaluatie
- Visueel alarm wanneer het minimale luchtafvoervolume niet wordt bereikt en wanneer deuren of uittrekbare schuifladen niet volledig gesloten/ingetrokken zijn
- Potentiaalvrij alarmcontact voor centrale bewaking
- Buffering door een batterij in geval van stroomuitval (optioneel)
- Meetaansluiting voor het gericht instellen van een energie-efficiënt afvoerluchtvolumedebiet
- Voor kasten van de modelreeks UB-LINE
- Minimale luchtverversing is 10 keer per uur
Bestelnr.
39710
Pakketten of stukgoederen worden meestal binnen een week na de leverdatum afgeleverd. In het geval van verzending via een speciale expediteur (voor veiligheidskasten en werkstations voor gevaarlijke stoffen) vindt de levering meestal plaats binnen gemiddeld 10 werkdagen nadat alle benodigde leveringsinformatie (bijv. checklists) is verstrekt.

Omvang van de diensten Leveringsvrij domicilie (LFH):
- Levering inclusief verpakkingsmateriaal tot achter de eerste afgesloten deur op de begane grond
- op een eenrichtingspallet (zonder treden, trappen, enz.)
... dat onze experts u te allen tijde met raad en daad terzijde staan?
Neem vandaag nog contact met ons op. Of u nu belt naar +31 172 506476, een e-mail stuurt naar info@asecos.nl of gebruikmaakt van de livechat – wij staan voor u klaar.
Neem vandaag nog contact met ons op. Of u nu belt naar +31 172 506476, een e-mail stuurt naar info@asecos.nl of gebruikmaakt van de livechat – wij staan voor u klaar.
| Gewicht | 0,4 kg |
| Minimaal debiet | 10 m³/h |
| Max. debiet | 150 m³/h |
| stroomverbruik tijdens bedrijf | 23 W |
| Nominale spanning | 230 V |
| maximaal stroomverbruik | 0,1 A |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Potentiaalvrij alarmcontact | Ja (1) |
| flowbewaking | Ja (1) |
| ecl@ss 11.0 | 27-14-32-34 |
| Douanenummer | 94032080 |
| GTIN | 4250101190162 |