Mäntäastia ruostumaton teräs 2. Litraa
- Puhdistusliinojen ja -sienien turvalliseen kostuttamiseen
- Helppokäyttöinen pumppulaite, jossa on ruostumattomasta teräksestä valmistettu jousitettu kostutuslautanen
- Säästeliäs annostelu, jäännösneste valuu takaisin säiliöön
- Suojaus syntyviä höyryjä vähentämällä
- Integroitu liekinestin suojaa liekkien tunkeutumiselta
Ominaisuudet
- materiaali: Ruostumaton teräs 1.4404
- väri: ruostumaton teräs
- kapasiteetti: 2,00 Litraa
- Mitat L x S x K ulkopuoli: Ø 131 x 305 mm
183,50 € - Toimitus ovelle ²
HUOMAUTUS:
Noudata vaarallisten aineiden varastointia koskevia kansallisia sääntöjä ja määräyksiä tuotetta konfiguroidessasi. Jos sinulla on kysyttävää, asecos-ammattilaiset auttavat sinua mielellään.
HINTATIEDOT:
Kaikki hinnat ovat nettohintoja ja niihin lisätään arvonlisävero.
Kaikki hinnat koskevat ainoastaan Manner-Portugalia, lukuun ottamatta saaria (hinta pyydettäessä).
Kaikkiin hintoihin lisätään lisämaksu rahtivyöhykkeelle 2.
² toimitus ovelle Tuotteen hintaan sisältyy toimitus ensimmäisen suljetun oven taakse.
RAHTIVYÖHYKKEET:
Vyöhyke 1: Lissabon, Porto ja (postinumerot) 1000 - 2199 / 2500 - 2999 / 3700 - 3899 / 4000 - 4599 ja 4700 - 4799.
Vyöhyke 2: Muu Portugali ilman saaria
Mikäli voimassaoloaikana materiaali- ja käyttömateriaalit, rahti-, tietulli-, tulli- ja energiakustannukset, palkat yms. nousevat ennakoimattomasti, pidätämme oikeuden korottaa hintaa vastaavasti tai laskea hinta uudelleen.
Ota yhteyttä jo tänään. Olimmepa sitten puhelimitse numerossa +49 6051 9220-0, sähköpostitse osoitteeseen info@asecos.com tai live-chatin kautta - olemme täällä sinua varten.
| Mitat L x S x K ulkopuoli | 131305 mm |
| ulk. halkaisija | 131 mm |
| väri | ruostumaton teräs |
| Paino | 1,17 kg |
| materiaali | Ruostumaton teräs 1.4404 |
| pinta | kiillotettu |
| kapasiteetti | 2 Litraa |
| ecl@ss 11.0 | 21-10-20-12 |
| Tullitariffinumero | 73102910 |
| GTIN | 4250101146039 |