Kkiertoilmasuodattimen säilytyskaappi tyyppitestattu standardien mukaan EN 14470-1 malli FX90.229.090.WDAC
Rungon väri antrasiitinharmaa (RAL 7016), siipiovella (ovilla) vaaleanharmaa (RAL 7035), sisätilavarusteet 3 x hylly, 1 x pohja-allas ( teräslevy jauhemaalattu)
Sertifiointi
- Paloluokka 90 minuuttia
- tyyppitestattu standardien mukaan EN 14470-1
- DIN EN 16121/16122 vaatimustenmukaisuus
- GS-sertifoitu
- CE-yhteensopiva
Toiminta / rakenne
- Vankka rakenne ja pitkäikäisyys: kolminkertaisella saranalla varustettu ovi, vankka rakenne, turvaelementit kootaan varastolokeron ulkopuolella, mikä lisää suojaa syöpymiseltä, naarmutus- ja iskunkestävä pinta, helppo puhdistaa
- Vaivaton käyttö: yhden käden käytettävyys kaksiovisissa kaapeissa (AGT)
- käyttäjäystävällinen ja turvallinen: avoimen oven pysäytysjärjestelmä (vakio) mahdollistaa kätevän ja turvallisen astioiden ottamisen tai kaappiin laittamisen
- aina suljettu: sarja-automaattinen ovien sulkeutuminen (TSA) vapauttaa pysäytetyt ovet n. 60 sekunnin jälkeen, akustinen ja visuaalinen signaali ennen sulkemista
- Ei valtuuttamatonta käyttöä: ovet lukittavissa sylinterilukolla (integrointi olemassa olevaan lukitusjärjestelmään mahdollista), lukitustilan merkkivalo (punainen/vihreä)
- helppo kuljetus: integroitu kuljetusjalusta ja irrotettava, valinnainen jalustan suojus
- Helppo tasaus: säätöjalat lattian epätasaisuuden kompensoimiseksi
Aktiivihiilisuodatuksella varustettu puhallinyksikkö
- Ihanteellinen heti työpisteelle asennettavaksi – erittäin hiljainen, vain n. 39 dB (A)
- Monivaiheinen suodatin
- Valvontaelektroniikka poistoa ja suodatusta varten, sis. jäähdytyslaitteen kaapelin ja virtapistokkeen
- Optinen ja akustinen hälytys, mukaan lukien potentiaalivapaa hälytyskosketin
- Näyttö, jossa innovatiivinen kosketuspaneeli
- ATEX yhteensopiva: C` II 3/-G Ex ic nA IIB T4 Gc
Tilausnro
32910-041-33624
HUOMAUTUS:
Noudata vaarallisten aineiden varastointia koskevia kansallisia sääntöjä ja määräyksiä tuotetta konfiguroidessasi. Jos sinulla on kysyttävää, asecos-ammattilaiset auttavat sinua mielellään.
HINTATIEDOT:
Kaikki hinnat ovat nettohintoja ja niihin lisätään arvonlisävero.
¹ kuljetus tehtaalta: Tuotteen hintaan ei sisälly toimitusta eikä toimituskuluja.
Mikäli voimassaoloaikana materiaali- ja käyttömateriaalit, rahti-, tietulli-, tulli- ja energiakustannukset, palkat yms. nousevat ennakoimattomasti, pidätämme oikeuden korottaa hintaa vastaavasti tai laskea hinta uudelleen.
Noudata vaarallisten aineiden varastointia koskevia kansallisia sääntöjä ja määräyksiä tuotetta konfiguroidessasi. Jos sinulla on kysyttävää, asecos-ammattilaiset auttavat sinua mielellään.
HINTATIEDOT:
Kaikki hinnat ovat nettohintoja ja niihin lisätään arvonlisävero.
¹ kuljetus tehtaalta: Tuotteen hintaan ei sisälly toimitusta eikä toimituskuluja.
Mikäli voimassaoloaikana materiaali- ja käyttömateriaalit, rahti-, tietulli-, tulli- ja energiakustannukset, palkat yms. nousevat ennakoimattomasti, pidätämme oikeuden korottaa hintaa vastaavasti tai laskea hinta uudelleen.
... että asiantuntijamme ovat aina valmiina neuvomaan sinua?
Ota yhteyttä jo tänään. Olimmepa sitten puhelimitse numerossa +49 6051 9220-0, sähköpostitse osoitteeseen info@asecos.com tai live-chatin kautta - olemme täällä sinua varten.
Ota yhteyttä jo tänään. Olimmepa sitten puhelimitse numerossa +49 6051 9220-0, sähköpostitse osoitteeseen info@asecos.com tai live-chatin kautta - olemme täällä sinua varten.
| Mitat L x S x K ulkopuoli | 893 x 615 x 2294 mm |
| Mitat L x S x K sisäpuoli | 750 x 522 x 1647 mm |
| Syvyys ovet avattuina | 1 015,00 mm |
| Sokkelin sisäleveys | 820 mm |
| Sokkelin sisäkorkeus | 90 mm |
| Tuotteen nettopaino | 429,00 kg |
| tulenkestävyys | 90 minuuttia |
| CE-yhteensopiva | kyllä (1) |
| GS-sertifoitu | kyllä (1) |
| Standardin mukaan | EN 14470-1 |
| Standardi 2 | EN 16121/16122 |
| TSA | Kyllä (1) |
| oven avautumisen pysäytysjärjestelmä | Kyllä (1) |
| Siipiovien avautuma | 89,5 ° |
| Virrankulutus toiminnan aikana | 120 W |
| Virrankulutus valmiustilassa | 50 W |
| Maksimivirrankulutus | 0,5 A |
| Nimellisjännite | 230 V |
| Taajuus | 50 Hz |
| Säilytystasojen lukumäärä | 3 kappale |
| Max. hyllyjen kuormitus | 75,00 kg |
| Kap. pohja-allas | 22,00 Litraa |
| ecl@ss 14.0 | 40-06-01-09 |
| PIM_UNSPSC | 24112402 |
| Tullitariffinumero | 94032080 |
| GTIN | 4054923148284 |