brandveiligheidsopslagkast type getest volgens EN 14470-1 model S30.045.097.WM
rompkleur antracietgrijs (RAL 7016), met draaideuren in antracietgrijs (RAL 7016_L1), Interieur met 1 x bodemopvangbak (Platestaal met epoxy coating)
Certificatie
- 30 minuten brandwerend
- type getest volgens EN 14470-1
- DIN EN 16121/16122-conform
- CE-conform
Functie / constructie
- Robuust en duurzaam: stabiel constructie van plaatstalen met epoxy coating
- Eenvoudige zelfmontage: Veiligheidsbox inclusief console en bevestigingsmateriaal
- Gemakkelijke hantering: twee zelfsluitende draaideuren (standaard niet afsluitbaar)
- Geen ongeoorloofd gebruik: optioneel afsluitbare versie met profielcilinderslot (alleen in combinatie met kast bestelbaar, slotmontage achteraf is niet mogelijk)
- Be- en ontluchting: geïntegreerd beluchtings- en ventilatiesysteem voor aansluiting (NW 75) op een mechanische afzuiginstallatie
Bestelnr.
32467-911
Pakketten of stukgoederen worden meestal binnen een week na de afleverdatum afgeleverd. In het geval van verzending via een speciale expediteur (voor veiligheidskasten en werkplekken voor gevaarlijke stoffen) wordt de levering regelmatig uitgevoerd nadat alle benodigde leveringsinformatie (bijv. checklists) is verstrekt, gemiddeld binnen 10 Werkdagen na de leveringsdatum. U kunt de exacte levertijd (bevoorradingstijd + levertijd) vinden in de gedetailleerde orderbevestiging of vraag uw asecos contactpersoon om een richtlijn.

OMVANG VAN DE DIENSTVERLENING FRANCO HUIS (LFH):
- Levering inclusief verpakkingsmateriaal tot achter de eerste afgesloten deur op de begane grond
- op een eenrichtingspallet (zonder treden, trappen, enz.)

OMVANG VAN DIENSTEN LEVERING VRIJE PLAATS VAN GEBRUIK (LFV)
gaat verder dan dit:
- - Levering wordt gemeld door asecos
- - Een echte aanrader als je geen eigen getraind personeel beschikbaar hebt
Uw voordelen:
- installatie op de gewenste locatie in het gebouw (installatie moet vooraf worden verduidelijkt
op basis van een transportvragenlijst die door de klant moet worden ingevuld) - de uitlijning van de kast
- het verpakkingsmateriaal meenemen
Niet inbegrepen zijn:
- - Gebruik van kraan of iets dergelijks
- - een overstaptijd van meer dan 30 minuten
... dat onze experts u te allen tijde met raad en daad terzijde staan?
Neem vandaag nog contact met ons op. Of u nu belt naar +31 172 506476, een e-mail stuurt naar info@asecos.nl of gebruikmaakt van de livechat – wij staan voor u klaar.
Neem vandaag nog contact met ons op. Of u nu belt naar +31 172 506476, een e-mail stuurt naar info@asecos.nl of gebruikmaakt van de livechat – wij staan voor u klaar.
| Uitwendige afmetingen B x D x H | 995 x 470 x 482 mm |
| Inwendige afmetingen B x D x H | 942 x 419 x 414 mm |
| Totale diepte met geopende deuren | 920,00 mm |
| Nettogewicht | 76,50 kg |
| Brandwerendheid | 30 minuten |
| CE-conform | Ja (1) |
| GS getest | Nee (0) |
| Volgens norm | EN 14470-1 |
| Volgens norm | EN 16121/16122 |
| Automatische deursluitsysteem | Nee (0) |
| Deurvasthoudvoorziening | Nee (0) |
| luchtafvoeraansluiting | 75 ND |
| min. hoeveelheid afvoerlucht 10-voudig | 2 m³/h |
| ecl@ss 14.0 | 40-06-01-09 |
| PIM_UNSPSC | 24112402 |
| Douanenummer | 94032080 |
| GTIN | 4054923104945 |