Vatenlifter met voetpomp, met grijper
Zijaanzicht vatlift met grijper
Eigenschappen
- Met voetpomp,
- Draagkracht: 300 kg
- Hefbereik: 0–1390 mm
- Uitwendige afmetingen B x D x H: 1200 x 1100 x 2135 mm
Bestelnr.
23271
OPMERKING:
Neem bij de configuratie van een veiligheidskast de geldende nationale regels en voorschriften voor de opslag van gevaarlijke stoffen in acht. Als u het niet zeker weet, helpen de experts van asecos u graag verder.
PRIJSINFORMATIE:
Alle prijzen zijn nettoprijzen en onderworpen aan BTW.
Alle prijzen zijn alleen geldig voor het vasteland van Spanje, exclusief eilanden (prijs op aanvraag).
² Franco huis: De artikelprijs is inclusief gratis levering tot achter de eerste gesloten deur.
Indien materiaal en hulpstoffen, vracht-, tol-, douane- en energiekosten, lonen enz. tijdens de levertijd onvoorzienbaar stijgen, behouden wij ons het recht voor de prijs dienovereenkomstig te verhogen of te herberekenen.
Bij afzonderlijke of extra bestellingen van accessoires en kastinterieurs (bv. legborden, geperforeerde metalen plaat, enz.) is de aankoopprijs af fabriek plus verpakking, vrachtkosten en BTW (rekening houdend met de grootte en het gewicht zullen wij de beste verzendmethode voor u kiezen).
Neem bij de configuratie van een veiligheidskast de geldende nationale regels en voorschriften voor de opslag van gevaarlijke stoffen in acht. Als u het niet zeker weet, helpen de experts van asecos u graag verder.
PRIJSINFORMATIE:
Alle prijzen zijn nettoprijzen en onderworpen aan BTW.
Alle prijzen zijn alleen geldig voor het vasteland van Spanje, exclusief eilanden (prijs op aanvraag).
² Franco huis: De artikelprijs is inclusief gratis levering tot achter de eerste gesloten deur.
Indien materiaal en hulpstoffen, vracht-, tol-, douane- en energiekosten, lonen enz. tijdens de levertijd onvoorzienbaar stijgen, behouden wij ons het recht voor de prijs dienovereenkomstig te verhogen of te herberekenen.
Bij afzonderlijke of extra bestellingen van accessoires en kastinterieurs (bv. legborden, geperforeerde metalen plaat, enz.) is de aankoopprijs af fabriek plus verpakking, vrachtkosten en BTW (rekening houdend met de grootte en het gewicht zullen wij de beste verzendmethode voor u kiezen).
... dat onze experts u te allen tijde met raad en daad terzijde staan?
Neem vandaag nog contact met ons op. Of u nu belt naar +31 172 506476, een e-mail stuurt naar info@asecos.nl of gebruikmaakt van de livechat – wij staan voor u klaar.
Neem vandaag nog contact met ons op. Of u nu belt naar +31 172 506476, een e-mail stuurt naar info@asecos.nl of gebruikmaakt van de livechat – wij staan voor u klaar.
| Uitwendige afmetingen B x D x H | 1200 x 1100 x 2135 mm |
| Gewicht | 153 kg |
| Materiaal | staal |
| oppervlak | met epoxy coating glad |
| Max. hefhoogte | 1.390 mm |
| Draagkracht (kg) | 300 kg |
| Banden | PU |
| Vatgroottes | 200 liter |
| Hefbereik | 0–1390 mm |
| ecl@ss 11.0 | 22-10-53-04 |
| Douanenummer | 84279000 |
| GTIN | 4250101146329 |