Gasflessenkast model G.215.135
(afgebeelde oprijplaat optioneel)
Lichtgrijs (RAL 7035), Interieur met 1 x oprijplaat (plaatstaal gelakt)
Certificatie
- DIN EN 16121/16122-conform
Functie / constructie
- Robuuste, hoogwaardige constructie: geheel verzinkt en voorzien van epoxycoating, met een sokkel van roestvast staal
- Geen toegang voor onbevoegden: deuren zijn voorzien van een afsluitbare draaigreep (optioneel leverbaar met profielcilinderslot, te integreren in een centraal deursluitsysteem)
- Gemakkelijk te plaatsen: stelvoeten voor het compenseren van kleinere oneffenheden in de vloer (tot 10 mm)
- Gemakkelijke montage: voorbereid op doorvoer van leidingen in het plafond
- Be- en ontluchting: efficiënte be- en ontluchting via openingen onder de deuren en in de achterwand
OPMERKING:
Neem bij de configuratie van een veiligheidskast de geldende nationale regels en voorschriften voor de opslag van gevaarlijke stoffen in acht. Als u het niet zeker weet, helpen de experts van asecos u graag verder.
PRIJSINFORMATIE:
Alle prijzen zijn nettoprijzen en onderworpen aan BTW.
² Franco huis: De artikelprijs is inclusief DDP levering Incoterms 2010, (indien mogelijk tot achter de eerste gesloten deur).
³ Professioneel inhuizen: De artikelprijs omvat een levering en installatie op de gewenste plaats van gebruik in het gebouw, e.e.a. gebaseerd op onze standaard inhuisvoorwaarden.
Indien materiaal en grondstoffen, vracht-, tol-, douane- en energiekosten, lonen enz. tijdens de levertijd onvoorzien stijgen, behouden wij ons het recht voor de prijs dienovereenkomstig te verhogen of te herberekenen.
Bij afzonderlijke of extra bestellingen van accessoires en kastinterieurs (bv. legborden, geperforeerde inzetroosters, enz.) is de aankoopprijs af fabriek, met daarnaast een tarief voor verpakking, vracht en BTW (rekening houdend met de grootte en het gewicht zullen wij de beste verzendmethode voor u kiezen).
Neem vandaag nog contact met ons op. Of u nu belt naar +31 172 506476, een e-mail stuurt naar info@asecos.nl of gebruikmaakt van de livechat – wij staan voor u klaar.
| Uitwendige afmetingen B x D x H | 1356 x 400 x 2149 mm |
| Inwendige afmetingen B x D x H | 1345 x 370 x 2070 mm |
| Totale diepte met geopende deuren | 1.070,00 mm |
| Nettogewicht | 164,00 kg |
| Brandwerendheid | Geen brandwerendheid |
| CE-conform | Nee (0) |
| GS getest | Nee (0) |
| Volgens norm | EN 16121/16122 |
| Automatische deursluitsysteem | Nee (0) |
| Deurvasthoudvoorziening | Nee (0) |
| Deuropeningshoek | 180 ° |
| luchtafvoeraansluiting | 75 ND |
| min. hoeveelheid afvoerlucht 10-voudig | 10 m³/h |
| aantal opslagniveaus | 1 stuk(s) |
| Gasflessen à 50 liter | 5 stuk(s) |
| ecl@ss 14.0 | 40-06-01-11 |
| PIM_UNSPSC | 24112402 |
| Douanenummer | 94032080 |
| GTIN | 4054923101616 |