Milieukast model E.140.095
rompkleur gentiaanblauw (RAL 5010), met draaideuren in Lichtgrijs (RAL 7035), Interieur met 2 x opvanglegbord STAWA-R (plaatstaal verzinkt), 1 x bodemopvangbak (plaatstaal verzinkt)
Functie / constructie
- Robuust en duurzaam: stabiel constructie van plaatstalen met epoxy coating
- Geen toegang voor onbevoegden: deuren zijn voorzien van een draaigreep met geïntegreerd cilinderslot
Bestelnr.
30627-007
Pakketten of stukgoederen worden meestal binnen een week na de afleverdatum afgeleverd. In het geval van verzending via een speciale expediteur (voor veiligheidskasten en werkplekken voor gevaarlijke stoffen) wordt de levering regelmatig uitgevoerd nadat alle benodigde leveringsinformatie (bijv. checklists) is verstrekt, gemiddeld binnen 10 Werkdagen na de leveringsdatum. U kunt de exacte levertijd (bevoorradingstijd + levertijd) vinden in de gedetailleerde orderbevestiging of vraag uw asecos contactpersoon om een richtlijn.

OMVANG VAN DE DIENSTVERLENING FRANCO HUIS (LFH):
- Levering inclusief verpakkingsmateriaal tot achter de eerste afgesloten deur op de begane grond
- op een eenrichtingspallet (zonder treden, trappen, enz.)

OMVANG VAN DIENSTEN LEVERING VRIJE PLAATS VAN GEBRUIK (LFV)
gaat verder dan dit:
- - Levering wordt gemeld door asecos
- - Een echte aanrader als je geen eigen getraind personeel beschikbaar hebt
Uw voordelen:
- installatie op de gewenste locatie in het gebouw (installatie moet vooraf worden verduidelijkt
op basis van een transportvragenlijst die door de klant moet worden ingevuld) - de uitlijning van de kast
- het verpakkingsmateriaal meenemen
Niet inbegrepen zijn:
- - Gebruik van kraan of iets dergelijks
- - een overstaptijd van meer dan 30 minuten
... dat onze experts u te allen tijde met raad en daad terzijde staan?
Neem vandaag nog contact met ons op. Of u nu belt naar +31 172 506476, een e-mail stuurt naar info@asecos.nl of gebruikmaakt van de livechat – wij staan voor u klaar.
Neem vandaag nog contact met ons op. Of u nu belt naar +31 172 506476, een e-mail stuurt naar info@asecos.nl of gebruikmaakt van de livechat – wij staan voor u klaar.
| Uitwendige afmetingen B x D x H | 950 x 500 x 1400 mm |
| Inwendige afmetingen B x D x H | 945 x 460 x 1297 mm |
| Nettogewicht | 87,50 kg |
| Brandwerendheid | Geen brandwerendheid |
| CE-conform | Nee (0) |
| GS getest | Nee (0) |
| Automatische deursluitsysteem | Nee (0) |
| Deurvasthoudvoorziening | Nee (0) |
| min. hoeveelheid afvoerlucht 10-voudig | 5 m³/h |
| ecl@ss 14.0 | 40-06-01-05 |
| PIM_UNSPSC | 24112402 |
| Douanenummer | 94032080 |
| GTIN | 4054923068322 |