brandveiligheidsopslagkast type getest volgens EN 14470-1 model Q30.195.116.FU.WDAS
rompkleur antracietgrijs, met draaideuren in signaalgeel (RAL 1004), Interieur met 3 x opvanglegbord, 1 x inzetrooster, 1 x bodemopvangbak (plaatstaal met epoxy coating)
Certificatie
- 30 minuten brandwerend
- type getest volgens EN 14470-1
- DIN EN 16121/16122-conform
- CE-conform
- FM 6050-approved
- gecertificeerd volgens UL/ULC 1275
Functie / constructie
- Robuust en duurzaam: stabiele buitenbehuizing van met melaminehars gecoate, vuurvaste speciale platen, 3-voudige deurophanging, volledig sluitmechaniek en veiligheidselementen ter bescherming tegen corrosie buiten de opslagruimte gemonteerd, hoogwaardig en krasbestendig deurfront met structuuroppervlak met epoxy coating
- Betrouwbaar en veilig (model .WDAS): de deuren klikken vast in de gemonteerde deurvastzetinrichting voor het veilig plaatsen en uitnemen van emballage
- Geen toegang voor onbevoegden: deuren afsluitbaar met een profielcilinder (geschikt voor centraal deursluitsysteem)
- Eenvoudig transport: geïntegreerde transportsokkel, plint met ingebouwde stelvoeten optioneel verkrijgbaar
- Be- en ontluchting: geïntegreerd beluchtings- en ventilatiesysteem voor aansluiting (NW 75) op een mechanische afzuiginstallatie
- Dubbel gecertificeerd: brandveiligheidsopslagkast getest en goedgekeurd volgens de normen EN 14470-1 en FM 6050
Bestelnr.
37579-060-37588
Pakketten of stukgoederen worden meestal binnen een week na de afleverdatum afgeleverd. In het geval van verzending via een speciale expediteur (voor veiligheidskasten en werkplekken voor gevaarlijke stoffen) wordt de levering regelmatig uitgevoerd nadat alle benodigde leveringsinformatie (bijv. checklists) is verstrekt, gemiddeld binnen 10 Werkdagen na de leveringsdatum. U kunt de exacte levertijd (bevoorradingstijd + levertijd) vinden in de gedetailleerde orderbevestiging of vraag uw asecos contactpersoon om een richtlijn.

OMVANG VAN DE DIENSTVERLENING FRANCO HUIS (LFH):
- Levering inclusief verpakkingsmateriaal tot achter de eerste afgesloten deur op de begane grond
- op een eenrichtingspallet (zonder treden, trappen, enz.)

OMVANG VAN DIENSTEN LEVERING VRIJE PLAATS VAN GEBRUIK (LFV)
gaat verder dan dit:
- - Levering wordt gemeld door asecos
- - Een echte aanrader als je geen eigen getraind personeel beschikbaar hebt
Uw voordelen:
- installatie op de gewenste locatie in het gebouw (installatie moet vooraf worden verduidelijkt
op basis van een transportvragenlijst die door de klant moet worden ingevuld) - de uitlijning van de kast
- het verpakkingsmateriaal meenemen
Niet inbegrepen zijn:
- - Gebruik van kraan of iets dergelijks
- - een overstaptijd van meer dan 30 minuten
| Uitwendige afmetingen B x D x H | 1164 x 620 x 1947 mm |
| Inwendige afmetingen B x D x H | 1050 x 519 x 1626 mm |
| Totale diepte met geopende deuren | 1.153,00 mm |
| Inrijbreedte transportsokkel | 1.012 mm |
| Inrijhoogte transportsokkel | 90 mm |
| Nettogewicht | 271,20 kg |
| Brandwerendheid | 30 minuten |
| FM 6050-approved | Ja |
| CE-conform | Ja (1) |
| GS getest | Nee (0) |
| Volgens norm | EN 14470-1 |
| Volgens norm | EN 16121/16122 |
| PIM_QUL1275 | Ja |
| Automatische deursluitsysteem | Nee (0) |
| Deurvasthoudvoorziening | Ja (1) |
| Deuropeningshoek | 90 ° |
| luchtafvoeraansluiting | 75 ND |
| Drukverschil bij 10-voundige luchtverversing EK5/AK4 | 10 Pa |
| min. hoeveelheid afvoerlucht 10-voudig | 9 m³/h |
| aantal opslagniveaus | 4 stuk(s) |
| Max. belasting opvanglegbord | 150,00 kg |
| Draagkracht inzetrooster | 75,00 kg |
| Opvangcapaciteit bodemopvangbak | 33,00 liter |
| ecl@ss 14.0 | 40-06-01-09 |
| PIM_UNSPSC | 24112402 |
| Douanenummer | 94032080 |
| GTIN | 4054923226197 |